Kanapės pluoštas

Kanapių auginimui nereikalingos kokios nors išskirtinės sąlygos. Jos puikiai auga Lietuvoje ir visoje Europoje, joms nereikalingas didelis kiekis drėgmės, pakanka lietaus, nenaudojamos trąšos, be to panaudojamos visos kanapių dalys: stiebai, sėklos, lapai bei šaknys, tad kanapės naudojamos be atliekų.

Kovojant su oro tarša, pluoštinės kanapės itin gerai ir gausiai iš aplinkos sugeria anglies dvideginį, t.y. 4 kartus daugiau nei kai kurių medžių rūšys. Kadangi kanapės auga be jokių papildomų taršių trašų, jos suteikia eko būveines įvairioms gyvūnų rūšims bei dalyvauja dirvožemio regeneracijos procesuose.

Kanapių pluoštas

Mūsų pakuotės

Pluoštines kanapes naudojame dūžtančių prekių pakavimui, taip išvengiame burbulinės plastikinės plėvelės ir per didelio popieriaus naudojimo.

Naudojame Lietuvoje pagamintas perdirbto popieriaus dėžes, kai siuntoje yra dūžtančios prekės.

Pakavimui naudojame kukurūzų krakmolo siuntimo maišelius, kuriuos galima kompostuoti net namų sąlygomis.

Tvarus įpakavimas

Gamyba ir tiekimas

Tekstilės pramonė yra viena užterščiausių mūsų planetoje. Atsižvelgdami į tai, stengiamės sukurti ir suteikti Jums bei gamtai draugiškus produktus. Todėl, ieškome Lietuvoje ir ES užaugintų natūraliai, nekenkiant bioįvairovei, aplinkai pluoštinių kanapių, kurios vėliau panaudojamos mūsų produktams.

Mes tikime, kad kanapių tekstilė gali būti ne tik draugiška aplinkai, bet ir Jums patiems – lengva priežiūra, gerai skalbiasi, greitai džiūna, skalbiant nesiskiria mikroplastikas, pačiai kanapei auginti užtenka lietaus vandens, todėl nereikia papildomo laistymo, užauginta Lietuvoje arba ES, žmonės dirbantys su kanapių pluoštu nėra išnaudojami.

Jei lieka audinio likučių jie panaudojami kitiems produktams, pvz. - etikečių gamybai ir pan. Kol kas iki šiol nesame išmetę nė vieno audinio gabalėlio!

Kanapės tekstilė

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password