2 lapės

Sveiki!

Su Jumis labinasi lapė Au ir lapinas Ro.

Vieną, 2021-jų pavasario rytą, mums bevaikštant miške, dėmesį netikėtai patraukė palei kelią pralėkusi lapė. Bestebint ją, mums atskriejo mintis - norime šviesesnio rytojaus, mažiau daiktų namuose ir mažesnės žalos mus supančiai gamtai.

Prisiminėme, kad mūsų seneliai buvo atradę žmogaus sąveikos su gamta formulę. Kokią? Ogi augindavo kanapes, kurias sunaudodavo visas nepaliekant atliekų - nuo maisto, vaisto iki drabužių.

Auginant kanapes nenaudojamos cheminės medžiagos, todėl gamtai nedaroma žala (ypač svarbu bičių populiacijai), o vandens kanapės gauna tik iš lietaus. Taip pat kanapės neišsekina dirvožemio (daugiau apie kanapės privalumus).

Sužinojus apie kanapės privalumus, nusprendėme įsigyti jos pagrindu pagamintų gaminių. Tačiau susidūrėme su problema - negalėjome rasti lietuviškų kanapinių drabužių ir aksesuarų. Taip ir kilo mintis pasiūlyti Jums lietuviškus kanapinius gaminius.

kanapių audinys

Išbandėme juos ir įsitikinome, kad kanapių pluošto drabužiai padeda jaustis patogiai, laisvai, tvariai, lengvos priežiūros (greitai džiūsta, gali būti nelyginami), dėvimi visais metų laikais (vasarą vėsina, o žiemą šildo), pritaikomi visoms progoms, kuo dažniau dėvimi jie tampa vis minkštesni, tarsi antra oda.

Mūsų siūlomi produktai gaminami Lietuvoje, rankų darbo, kuo mažiau pakenkiant aplinkai – nenaudojant plastiko, pakuojant į kompostuojamas arba perdirbimui tinkančias medžiagas, be gyvūnų kankinimo bei neišnaudojant žmonių.

Stengiamės sukurti tokius gaminius, kurie būtų universalūs, funkcionalūs, minimalistiniai ir skatintų kūrybiškumą. Juk mažiau yra daugiau.

Mūsų tikslas – „prikelti“ pamirštas kanapes, jas pritaikyti šiandieniniame pasaulyje sąmoningam žmogui ir padėti spręsti Jūsų jautrios odos bei prakaitavimo problemas.

Taigi, taip ir gimė mūsų prekinis ženklas LAPĖ KANAPĖ - sąžiningas elgesys su gamta, aplinka ir žmogumi.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password