lapiukas su sausainiuku ir privatumo politika

Mes viliamės, kad pas mus įsigyti drabužiai Jums taps tarsi antra oda, o namų aksesuarai suteiks Jūsų namų erdvei jaukumo ir kūrybiškumo. Tačiau, jeigu nutiktų taip, kad prekė atvyko ne Jūsų dydžio, užsakant užsisvajojote ar sutrukdė kaimynų katinas įlėkdamas pro atvirą balkoną, ir įsidėjote į krepšelį ne tas prekes, galite grąžinti ar pakeisti kita pagal taisykles, esančias žemiau.

Grąžinimo taisyklės

 1. Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos.
 2. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
 3. Kojinės gali būti grąžinamos tik tuo atveju, jei nebuvo matuotos ir nenuimtos etiketės ir raišteliai.
 4. Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
 5. Prekė turi likti su visomis etiketėmis.
 6. Jums grąžinama prekių suma be pristatymo kainos.
 7. Lapės turi teisę nepriimti grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, o kojinės pasimatuotos, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos grąžinimo terminas.
 8. Jeigu atsitiktų taip, kad keramikinę žvakę pakuotėje rastumėte sudužusią, tuoj pat atsiųskite nuotrauką arba video net neišėmę iš pakuotės. Nes tik taip įsitikinsime, kad dūžis įvyko dėl siuntimo ar pakavimo klaidos. Tokiu atveju atsiųsime savo lėšomis keramikinę žvakę arba grąžinsime pinigus.
 9. Tačiau negalėsime atlyginti dūžio nuostolių, jeigu tai atsitiks po prekės gavimo – Jums patiems nešant iškrito arba vežant transporto priemone nuslydo ant grindų ar pan.
 10. Primename, lapė turi itin gerą uoslę, tad jeigu bandysite sukčiauti – bus imtąsi atitinkamų priemonių. Miško barsukai kartais būna labai pikti.
 11. Jeigu norite grąžinti įsigytas prekes ir atgauti už jas sumokėtą kainą, susisiekite su mumis el.paštu sveiki@lapekanape.lt ir mes Jums atsiųsime grąžinimo formą, kurią užpildę persiųsite mums.
 12. Prekes galite grąžinti tik per Omniva paštomatus.
 13. Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 10 darbo dienų nuo grąžintų prekių pristatymo į MB LAPĖ KANAPĖ. Pinigai grąžinami į grąžinimo formoje nurodytą sąskaitą.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password